fbpixel fbpixel
 
 

Trzecie spotkanie: Recepta na media

„Sukces na Szpilkach” – kilka słów po spotkaniu…

22 maja 2015 roku gościliśmy przedsiębiorcze Panie na trzecim spotkaniu odbywającym się w ramach projektu „Sukces na Szpilkach”.

Spotkanie prowadziła Katarzyna Matuszak, która swoim doświadczeniem i optymizmem  stworzyła wspaniałą atmosferę sprzyjającą dyskusji o różnych odcieniach kobiecej przedsiębiorczości. W roli mentora wystąpiła Pani Alicja Studzińska – właścicielka firmy „Motorhouse”. Jej bogate doświadczenie w prowadzeniu biznesu oraz pasja, z którą realizuje wszelkie (czasem niemożliwe przedsięwzięcia), zdecydowanie zmotywowały uczestniczki Szpilek do działania, do podejmowania ryzyka, do przedsiębiorczości. Podstawowa recepta na sukces, według słów Pani Alicji, to szukanie inspiracji w podróżach, poznawanie ludzi i smaku porażek, bo te również  bywają motorem do działania.

Część spotkania stanowiły warsztaty pod hasłem „Czego media potrzebują najbardziej, czyli jak pozyskać media do budowy swojej marki”. Zajęcia dały odpowiedź na pytania: w jaki sposób promować własną firmę w wirtualnych świecie? jak tworzyć kampanię marketingową przy wykorzystaniu mediów? jak pisać komunikaty dziennikarskie? Szkolenie poprowadziła Pani Justyna Wojtaszczyk właścicielka firmy KeyK Project Marketing.

Następne spotkanie przedsiębiorczych Pań planowane jest po wakacyjnej przerwie, we wrześniu. Zapraszamy do aktywnego śledzenia naszej strony internetowej – zakładka Gdynia Przedsiębiorcza.

IMG_2967

IMG_2975

IMG_2971

IMG_2980

IMG_2981

LOGO_ARP_PL

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel