Nabór do projektu InnovaBio Pomorze

PPNT Gdynia we współpracy z Międzyuczelnianym Wydziałem Biotechnologii UG i GUM-ed poszukują młodych, innowacyjnych firm, które chciały by wziąć udział w projekcie InnovaBio Pomorze (IBP).

Rozpoczął się nabór projektów badawczo – rozwojowych od firm do X edycji projektu InnovaBio Pomorze (IBP). Celem IBP jest  wykreowanie nowej jakości kształcenia poprzez praktyczną edukację studentów nauk przyrodniczych, pracujących przy projektach na rzecz firm działających w sektorze life science.

W ramach IBP firmy biotechnologiczne zlecają realizację możliwych do wykonania w czasie 4 miesięcy projektów o charakterze innowacyjnym, przez 5 osobowy zespół badawczy. Badania odbywają się z wykorzystaniem bazy sprzętowej oraz doświadczenia kadry Bio Laboratorium PPNT Gdynia, a jedyne koszty, jakie ponoszą przedsiębiorstwa biorące udział w IBP dotyczą odczynników niezbędnych do badań.

Udział w InnovaBio Pomorze to doskonała okazja, aby przy niskich nakładach finansowych uzyskać profesjonalne konsultacje i realizację badań przy pełnym zachowaniu praw autorskich do uzyskanych wyników.

Zainteresowane uczestnictwem w projekcie firmy zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość przedstawienia założeń programu podczas bezpośredniego spotkania.

Bio Laboratorium
PPNT Gdynia
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
tel. +48 58 880 81 35
ibp@ppnt.pl

Ulotka informacyjna (pdf, 12,9 MB)
Portfolio (pdf, 3,82 MB)

 

image_pdfimage_print