Poznaj gdyńskie wydarzenia!

Ilustracja: baner informujący o wydarzeniach światowego tygodnia przedsiębiorczości

Świadomy rozwój, aktywna postawa wobec życia, a przede wszystkim podejmowanie biznesowych inicjatyw to niewątpliwie cechy człowieka przedsiębiorczego. Co roku właśnie w listopadzie na całym świecie odbywa się święto takich postaw – budowania własnych firm, relacji przedsiębiorczych czy powrotów na rynek pracy.

 

Przed nami XIV edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

Ponad 170 krajów, tysiące bezpłatnych szkoleń, wykładów i debat. W dniach 8–14 listopada 2021 r. odbędzie się 14. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce – największego w kraju wydarzenia promującego świadomy rozwój zawodowy i aktywną postawę wobec życia. W tym roku wydarzenia będą odbywały się pod hasłem „Biznes jutra”.

Skąd wybór takiego tematu? Po poprzedniej edycji, której przebieg i tematyka – co oczywiste – zdominowana została przez kwestie związane z pandemią Covid-19 i jej wpływem na przedsiębiorców i ich działalność, w tym roku chcemy zaprosić Was do dyskusji o tym, co dalej.

Niewątpliwie koronawirus zmienił zasady rynkowej gry, a z jego konsekwencjami będziemy mieć do czynienia jeszcze przez bardzo długi czas. Niemniej w tym roku chcemy spojrzeć na zachodzące procesy znacznie szerzej. Już dziś wiadomo, że świat biznesu na pewno bardzo się zmieni. Przedsiębiorcy zaś nie tylko będą na te zmiany odpowiadać, ale przede wszystkim będą kreować nowe rozwiązania.

Jakie trendy będą nam towarzyszyć? Jakie akcenty będą dominowały w biznesie jutra?

W listopadzie na pewno będziemy chcieli zastanowić się nad zjawiskami, które już dziś stają się widoczne – by nie powiedzieć kluczowe – dla prowadzących przedsiębiorstwa. W ostatnim czasie niezwykle istotna w biznesie i komunikacji okazała się ekologia – coraz bardziej odczuwalne zmiany klimatyczne sprawiły, że przedsiębiorcy nie mogą już pomijać tego wątku w swoich działaniach ani w komunikacji z odbiorcami produktów i usług. Coraz więcej rozmawiamy również o różnorodności w biznesie. Bardzo szerokim tematem są również zmiany w sposobie organizacji pracy, w tym przede wszystkim coraz powszechniejsza możliwość wykonywania zadań zdalnie. O przyszłości chcemy rozmawiać z przedsiębiorcami, ale również różnymi grupami społecznymi – tematów na pewno nie zabraknie!

 

Poznaj wydarzenia Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Gdyni! 

ZAPISZ SIĘ!

HARMONOGRAM GDYŃSKICH WYDARZEŃ (plik pdf.)

9 listopada 2021

10 listopada 2021

Szczegółowe informacje oraz harmonogram pozostałych wydarzeń dostępne są na stronie: https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/

image_pdfimage_print