Program akceleracji Startups Wanted – rusza 6. edycja!

Strefa Startup Gdynia zaprasza do szóstej edycji programu akceleracji Startups Wanted, gdzie pod okiem mentora można zaprojektować swój biznes.

Przez 3 miesiące uczestnicy biorą udział w serii intensywnych warsztatów oraz mentoringu, podczas których zdobędą praktyczną wiedzę o tworzeniu usług i produktów, zgodnie z potrzebami klientów, czy projektowaniu procesu sprzedaży. Pod okiem ekspertów i praktyków, skonfrontują swój model biznesowy z rynkiem i konkurencją.
Dowiedzą się m.in.:
• jak sprawdzić czy produkt lub usługa jest potrzebna klientom?
• jak i gdzie szukać pierwszych klientów?
• jak sformułować komunikaty, aby były one zrozumiałe i atrakcyjne dla klientów?
• jak przeprowadzić skuteczną sprzedaż?
• jak zarządzać finansami?

Prace warsztatowe kończy prezentacja projektów podczas Demo Day, w trakcie którego niezależni eksperci udzielają ostatnich wskazówek. Z zaprezentowanych projektów wybiorą dwa najlepsze, które otrzymają nagrodę w postaci bezpłatnego dostępu do coworkingu w PPNT Gdynia przez okres 6 lub 12 miesięcy.

Do udziału w programie akceleracji zapraszamy przedsiębiorców i firmy – wszystkich tych, którzy rozwijają ciekawy projekt z branż: ICT, automatyki, robotyki, biotechnologii, ochrony środowiska oraz przemysłów kreatywnych takich jak design, multimedia, architektura czy wzornictwo przemysłowe.

Aby zgłosić swój projekt, należy wypełnić formularz aplikacyjny, a następnie przesłać go pocztą elektroniczną lub tradycyjną do Strefy Startup Gdynia.
Regulamin i formularz aplikacyjny znajdują się na stronie: http://ppnt.pl/startups-wanted/

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 marca 2019 r. do godz. 15:00.