Spotkanie Gdyńskich Firm Rodzinnych w Hotelu Quadrille

25 marca 2024 roku w Hotelu Quadrille odbyło się spotkanie Gdyńskich Firm Rodzinnych. Spotkanie było okazją do pogłębienia wiedzy oraz wymiany doświadczeń dla przedstawicieli lokalnej przedsiębiorczości.

W imieniu gospodarzy gości powitała dyrektorka Hotelu Quadrille Alicja Czaplińska, która opowiedziała o historii hotelu. Głos zabrała także wiceprezydentka Miasta Gdyni, Katarzyna Gruszecka-Spychała. Nie zabrakło wyśmienitych smaków przygotowanych przez restaurację „Biały Królik”.

Arkadiusz Brzęczek podzielił się historią firm rodzinnych, przybliżając uczestnikom ich niezwykłą wartość i znaczenie dla lokalnych społeczności. Natomiast Magda Piórkowska przekazała cenne wskazówki dotyczące wykorzystywania mediów społecznościowych w biznesie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz naszym partnerom za wsparcie. Niech ta inicjatywa będzie dalszym impulsem do wzrostu i rozwoju lokalnych firm rodzinnych oraz do kreowania silnej społeczności biznesowej w Gdyni.

image_pdfimage_print